четвер, 31 грудня 2020 р.

ЯЛИНОЧКА, РОЗВАГИ та СОЛОДОЩІ)))

 Новий Рік на горищі, а може ще і вище?.. 

  ПЛАН НА ДЕНЬ!

Одягнути новорічний светр, взяти мандаринку, вибрати улюблену книгу і закутатися в м'якеньку ковдрочку... і щоб настрій був новорічний, ялиночка немов у казці пухнаста та з яскравими блискучими кульками, солодощів до несхочу, порад від найкнижковішого кота Інжира і просто беезліч цікавих справ на увееесь день ... Кому такого не хочеться?

Проведіть час з радістю. 

Знаєте, в мене з дитинства залишилася одна розвага, яку я не перестала любити навіть тепер, коли вже виросла. Я ДУЖЕ ПОЛЮБЛЯЮ СКЛАДАТИ ПАЗЛИ. Ну, всі ж ми  родом із дитинства. Що ж робити, коли зовсім не має часу на похід по магазинах? Вихід є! Можна складати пазли он-лайн! Переходь за посиланням та обирай картинку, яка тобі найбільше сподобалася... Спробуй відтворити свого улюбленого новорічного персонажа.

Склади пазл та упізнай свого героя

    Хочете цікаво та весело провести час? Тоді запрошую всіх, всіх, всіх до новорічного кінозалу. Фільм, що розповість вам про дивовижну пригоду одного чоловіка, який не вірив у чудеса Рождества...

     Старий Ебенезер Скрудж багатий, але жадібний,  до якого навідується привид його колишнього компаньйона Джейкоба Марлі, а також духи Минулого, Теперішнього і Майбутнього Різдва, які змушують його переглянути своє ставлення до життя та своєї сім'ї. 

    Чи зміниться на старості літ Ебенезер Скрудж? Чи зустрічатиме він Різдво із сім'єю? Чи, можливо, так і залишиться самотнім у своєму величезному будинку без радощів, родинного тепла та сміху? ПОДИВИМОСЬ?  

РІЗДВЯНА ІСТОРІЯ



І нарешті поради від найкнижковішого кота Інжира. 
Для початку, оберіть зручну позу для читання.

Потім візьми кольорові ручки, олівці, папір та створи власний план дій на наступний НАЙКНИЖКОВІШИЙ рік.






ВЕСЕЛИХ ВАМ НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНИХ СВЯТ! 

НОВОРІЧНІ ПОБАЖАННЯ ВІД НАЙМОЛОДШИХ ЧИТАЧІВ

Вітання 


вівторок, 1 грудня 2020 р.

Міжнародний день толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих.


 

Знати, щоб жити

Людина, незалежно від її ВІЛ-статусу, це насамперед – людина. Лише взаєморозуміння і  людяність завжди були тією основою, яка рятувала від будь-якої біди. 
     Проблема ВІЛ — це проблема не лише медична, але й соціальна. У ставленні до ВІЛ-інфікованих людей залишається страх заразитися, спричинений незнанням шляхів зараження ВІЛ. Люди-носії ВІЛ стають ізгоями. Як спілкуватися, як відноситися до людей, що живуть з ВІЛ?
      Треба  усвідомити кожному, що ВІЛ-інфіковані люди живуть серед нас. Вони так як і ми мають почуття, бажання, надії. Але часто замість підтримки вони отримують негативне ставлення до них. А вони мають такі ж права, як і всі інші люди.
      Тож не потрібно давати хворому приводу думати, що його бояться оточуючі, а навпаки ставитись до нього з повагою, йому це якраз дуже необхідно. Таким хворим потрібна тільки підтримка. Учені не втрачають надії, деякі навіть упевнені, що медикаменти, спроможні перемогти ВІЛ,  неодмінно з’являться в найближчі роки. Що ж до вакцини для масового застосування, то, за їхніми прогнозами, вона з’явиться вже в нашому столітті. А поки що всі зусилля науковців і громадськості треба спрямувати на профілактику ВІЛ/СНІДу – такі перспективи на найближче майбутнє.
    Людині, яка хвора на невиліковне захворювання, чиє життя затьмарене тавром, дуже важливо відчувати, що для близьких людей вона така ж сама, що вона гідна любові, що вона має не меншу вартість. Не залишайтесь байдужими до ВІЛ інфікованих, не ставтися до них упереджено, адже ніхто незнає, що саме принесе нам завтрашній день. 
Пам’ятайте шляхи передачі ВІЛ і бережіть себе.

ЗНАТИ, щоб ЖИТИ.

 

Увесь світ сьогодні приділяє максимальну увагу боротьбі з пандемією коронавірусу. На тлі цього важливо не забувати, що, на жаль, є й інші загрози. І деякі з них більш серйозні, ніж Covid-19.

     

     1 грудня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом (World AIDS Day). Одна з останніх епідемій нашої сучасності була прозвана чумою 20-го століття - синдром набутого імунного дефіциту, скорочено СНІД. Символ  Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом – червона стрічка, яка символізує пам'ять про людей, життя яких забрав СНІД. Також вона є символом боротьби із захворюванням і надії на те, що незабаром знайдуть ліки від "чуми XX століття".  Сама стрічка, як символ розуміння та солідарності в цій нерівній боротьбі була взята на озброєння з весни 1991-го року. Ця ідея належала американському художнику Франку Муру.





Захворювання, яке може не проявляти себе роками, але руйнувати ваш імунітет. Захворювання від якого потерпають люди у всьому світі. Хвороба, що не знає меж, від якої ще й досі не знайшли ліки. 
Не будь байдужим до свого здоров'я. БЕРЕЖИ ЙОГО!